Навчальний курс "Дизайн-мислення для кар'єри та особистої ефективності"Навчальний курс "Дизайн-мислення для кар'єри та особистої ефективності"

Що це? Навчальна програма, створена на основі одного з найпопулярніших курсів Стенфордського університету (США), присвячена застосуванню дизайн-мислення для: - побудови успішних кар'єрних та життєвих стратегій - підвищення особистої ефективності - розвитку вміння приймати рішення та робити правильний вибір

Для кого? - Для змінотворців, які вже досягли певних успіхів у своїй сфері, але втратили бувалий ентузіазм - Для представників громадських організацій, які на власному досвіді відчули що таке професійне вигорання - Для працівників державних установ, які втомилися від бюрократії та неефективних процедур, але не готові змінювати роботу - А також для усіх тих, хто хоче навчитися самостійно обирати свій шлях, йти до своєї мрії і ні про що не шкодувати Коли? Серпень — вересень 2019 Де? У Києві. Місце проведення буде повідомлено відібраним учасникам Що включає в себе програма? - Чотири одноденні модулі (проходитимуть по суботах) - Роботу з менторами - Допомогу у побудові та втіленні індивідуальної кар'єрної стратегії - Неформальні зустрічі та підсумкову конференцію Дедлайн подачі заявок — 7 липня. Реєстраційна форма доступна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSesulECebYFBDAgYqCtsgWSDenmD9gp6QtxzPHHiS1L9zhGpw/viewform Участь безкоштовна. Проект здійснюється за фінансової підтримки Eastern Partnership Civil Society Facility та організаційної підтримки Брюссельського Кола.

34 views

European Parliament trainees

Brussels Circle © 2023