П'ятимісячне оплачуване стажування в Європарламенті за програмою Роберта Шумана (01/03/20-31/07/20)

Початок прийому заявок: 01/11/2019 Закінчення прийому заявок: 30/11/2019

Початок стажування: 01/03/2020

Більш ніж 400 стажувань у Європарламенті за програмою Роберта Шумана!

Як у стажера в тебе буде унікальна змога розширити свої знання про ЄС, відточити свої професійні навички та отримати інсайти щодо процесів та політик всередині інституцій та агенцій ЄС.

Окрім цього, стажери отримують стипендію в розмірі 1335 євро на місяць, відшкодування транспортних витрат (до місця проходження стажування та у зворотному напрямку) та медичне страхування на весь час проходження стажування.

Основні вимоги до майбутніх стажерів:

- Бути повнолітнім або повнолітньою (18+) на момент подачі документів; - Громадянство країни-члена ЄС або країни-кандидата на вступ до ЄС. Незважаючи на це громадяни України все одно можуть подаватися. Генеральний директор з кадрових питань секретаріату Європарламенту має право надавати обмежену кількість стажувань представникам третіх країн;

- Ступінь бакалавра та вище. Якщо ви ще не отримали диплом, але будете його мати на руках, як мінімум, за три місяці до початку стажування – буде достатньо надати довідку з університету, що могла б підвередити це. Також можливим є надання довідки від Вашого університету про необхідність проходження стажування в межах навчання; - Дуже добре володіння англійською, французькою або німецькою; - Відсутність попереднього досвіду оплачуваних стажувань в будь-якій з інституцій ЄС.

Додаткові деталі, посилання на умови стажування та реєстрацію знаходь за посиланнями внизу:

Також рекомендуємо ознайомитися із досвідом колишніх українських стажерів, що вже пройшли стажування за програмою Роберта Шумана.


Коло бажає усім аплікантам успіхів на шляху до омрієного стажування. Якщо будуть питання - пишіть нам на нашу електрону пошту (info@brussels-circle.org) або на сторінку у фейсбуці.

1,266 views

European Parliament trainees

Brussels Circle © 2023